Home / Örgü ve El İşleri / BAYANLAR İÇİN EŞARP MODELLERİ – 2017 Eşarp Modellerinde Kullanılan Desenler ve Renkler
BAYANLAR İÇİN EŞARP MODELLERİ - 2017 Eşarp Modellerinde Kullanılan Desenler ve Renkler
BAYANLAR İÇİN EŞARP MODELLERİ - 2017 Eşarp Modellerinde Kullanılan Desenler ve Renkler

BAYANLAR İÇİN EŞARP MODELLERİ – 2017 Eşarp Modellerinde Kullanılan Desenler ve Renkler

BAYANLAR İÇİN EŞARP MODELLERİ

Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarplar kıyafet kombinin de çok önemli bir yere sahiptir. Önceleri tek tip başörtüler mevcutken şimdilerde binlerce çeşitle karşı karşıyayız. Özel tasarım eşarpları, farklı desen ve renklerde istenilen kumaşlarda bulunan eşarplar artık kadınların giyiminin öncüsü olmuştur. Kıyafetlerde nasıl değişik kumaşlar kullanılıyorsa eşarplarda da bu özellik geçerlidir. İpek, polyester, naylon, twil gibi değişik özellikte kumaşlar kullanılarak insanların tercihleri artırılır. Kış aylarında ise yün eşarplar bayanların giyim dünyasını süslemektedirler.

Eşarp Çeşitleri

Kareli, puantiyeli, leopar, dijital baskı gibi birçok desende eşarp kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Eşarpların kıyafetlerle uyumu çok önemli olduğundan takılan eşarbın hem rengi hem de deseni çok önemlidir. Kıyafetle bütünlük yaratması kadının şıklığının yansımasında öncü olacaktır. Her giyim ürününde olduğu gibi eşarplarda da insanların kendi beğenileri, tarzları ve stilleri ön planda tutulur. Eşarpların kumaşlarında’ki kalite arttıkça asillik ve zarafette artacaktır. Lakin önemli olan yakışanı kullanmak ve modaya olan uygunluktur. Eşarpların her yaştan kadına hitap edilir olması gerekir. Eşarpları kombin’elerken çanta ve ayakkabıdan yardım alabilirsiniz. Kıyafetiniz farklı olsa da ufak tefek ayrıntılarla modern şıklıklar yaratabilirsiniz. Eşarp bağlamak konusunda sıkıntı çekenler için çıt çıtlı ve hazır yapılmış modeller de bulunmaktadır. Böylece saatlerce eşarp bağlamak için vakit harcamamış olunur.

Eşarp Modellerinde Kullanılan Desenler ve Renkler

Bayanlar için eşarp modelleri yeni sezon ürünleri tropikal yağmur ormanları esintileri, çiçek desenleri, orman yeşillikleri, geometrik desenler, karmaşık desenleri içeriyor. Sadelikten oldukça uzaklaşılan eşarp modellerinde çokça renkler dikkat çekmektedir. Özellikle şal modellerinde tek renkler tercih edilirken eşarplarda neredeyse her rengi bulmak mümkün olabilmektedir. İlk bakıldığında bir tablo izlenimi yaratan bu eşarplar karakteristik özellikler taşımaktadır. Değişik markaların şıklık yarışına girdiği eşarp tasarımlarında 2017 yılında yeşiller, sarılar, maviler ve bunlar arasındaki geçişler göz doldurmaktadır. Romantizm rengi olarak bilinen pembe ve mavinin değişik tonları trend stil modeller arasında sayılmaktadır. Ayrıca sadeliği sevenler için naif renklerin arasına atılan çiçek desenleri eşarpların hareketlenerek farklı bir tasarım yaratmıştır.

About Laylay Hobim

Check Also

laylayhobim amigurumi

Herbalife sen nelere Kadirsin 2. Evlilik teklifini yaptırıyor :)

  Benim gibi kuduranlar çirkeflik yapmak isteyenler burda mı acabası . . . Şuna bakın …

2 comments

  1. I have noticed you don’t monetize your website, don’t waste
    your traffic, you can earn extra cash every month because
    you’ve got high quality content. If you want to know how to make extra money, search for: best adsense alternative Wrastain’s
    tools

  2. I see you don’t monetize your page, don’t waste your traffic, you can earn additional bucks every month because you’ve got
    hi quality content. If you want to know how to make extra money, search for: Mrdalekjd methods for $$$

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*