Home / Örgü ve El İşleri / Bebek Patik Modelleri
Bebek Patik Modelleri Örülüşü
Bebek Patik Modelleri

Bebek Patik Modelleri

Bebek Patik Modelleri

Anneler bebeklerine gebe olduklarını öğrendikleri andan itibaren onlar için hazırlık yapmaya başlamaktadırlar. Gebe kadınların birçoğu, bebekleri için kendileri birçok ürün hazırlamakta ya da yakın çevreden bebeklere yönelik birçok hediye gelmektedir. Eskiden hanımların en çok önemsedikleri detaylardan birisi bebek patikleri iken, günümüzde bu durum artık eskisi kadar önemsenmemektedir. Bununla birlikte, halen kendi bebeği için çeşitli örgü modelleri hazırlayan ya da bebek çeyizi yapan bayanlar bulunmaktadır.

Bebek patik modelleri bebeklerimiz için hazırlanabilecek en özel parçalar arasında yer almaktadır. Bebeklerinizin soğuktan korunmasını sağlamak ve onlar için özel bir parça hazırlatmak istiyorsanız, siz de bebek patik modellerinin nasıl yapıldığına bakabilir ve kendiniz için güzel parçalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bebek Patik Modelleri Örülüşü

Bebek patik modelleri, kız ya da erkek bebekler için çok farklı detaylarda karşımıza çıkabilir. Tahmin edilebileceği üzere, bebekler için örülmüş olan ürünlerde kız bebekler için pembe, kırmızı ya da tonları tercih edilirken, erkek bebekler için mavi ve tonları kullanılmaktadır. Bununla birlikte örgü son derece özgür bir kavram olup hayal ettiğiniz her ürünü yalnızca bir şiş ve iplik kullanarak gerçekleştirmeniz onu var etmeniz ve bebeğiniz için kullanılmaya hazır hale getirmeniz bir mucize niteliğinde olacaktır.

Bebeğiniz için örebileceğiniz birçok farklı bebek patik modeli bulunmaktadır. Dilerseniz bu anlamda farklı iplikler kullanarak patiklere ışıltı verebilir ya da örmüş olduğunuz ürünün üstüne farklı süslemeler yaparak onu bebeğiniz için hazır bir hale getirebilirsiniz.

Bebek Patik Modelini Nasıl Öreceğim?

Bebek patik modeli örmek istiyorsanız, yapmanız gerekenlerin başında bebeğiniz için seçeceğiniz bir adet ip ve birkaç şiş gereklidir. İsterseniz bebeğiniz için tek renk bir bebek patik modeli örebileceğiniz gibi, tamamen hayal gücünüze bağlı olarak farklı renklerde de patik modeli örebilirsiniz.

Patik modelleri örerken, pek çok stil geliştirilmiştir. Bu stillere doğrudan modele bakarak ulaşabileceğiniz gibi, internet sitemizde bulunan iletişim adreslerimiz aracılığı ile de bizden isteyebilirsiniz. Bebek patiği için birçok model bulunmakta, sizin isteklerinize bağlı olarak iplikler şık ürünlere dönüşerek kullanılmaktadır.

Bebek Patik Modelleri
Bebek Patik Modelleri

Bana Ulaşmak için Tıklayın.

About Laylay Hobim

Check Also

laylayhobim amigurumi

Herbalife sen nelere Kadirsin 2. Evlilik teklifini yaptırıyor :)

  Benim gibi kuduranlar çirkeflik yapmak isteyenler burda mı acabası . . . Şuna bakın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*