Home / Örgü ve El İşleri / EN YENİ YAZLIK YELEK MODELLERİ
Yelek Model
Yelek Model

EN YENİ YAZLIK YELEK MODELLERİ

EN YENİ YAZLIK YELEK MODELLERİ

Yelek yaz aylarının en çok tercih edilen kombineleri arasındadır. Ayrıca sadece yaz aylarına özel olmamakla beraber her mevsim kullanılabilecek giyim parçalarıdır. Özellikle tesettür giyimin vazgeçilmez kombineleri arsında sayılan yelekler uzun ve kısa modelleri ile dikkat çekmektedir. Mevsimine göre tasarlanan kumaş yapısı sayesinde ister ayakkabı ister çanta, cüzdan gibi aksesuarlarla kombine edilebilir. Tişört, gömlek gibi rahat bir kıyafetle kombini yapıldığında şık bir görünüm yaratan yelekler klasik kesim ve spor kesim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yelek Modelleri Tasarlanırken

Yelek modelleri tasarlanırken de diğer giyim parçaları gibi insanların istekleri ve modaya yatkınlık dikkate alınır. Çünkü insanların tasarlanan ürünleri tercih etmesi ürünün rağbet görmesini sağlar. Bu yüzden 2017 yılı itibari ile sadelikten biraz uzaklaşılarak kot ve spor yelekler gözde parçalar olmuştur. Özellikle kot olarak tercih edilen yeleklere hareket katmak için nakış ve etek kısımlarına saçaklar koyularak farklı tarz ve stillere imzalar atılmıştır. Giyimde alternatif ürün çok olduğu için ürünün tasarımı, rengi, trendi ve modeli çok önemlidir. Herkese hitap eden özelliklere sahip olmalıdır. Yelek giymek tek başına anlamsız olduğu için kombine edilecek kıyafetler iyi düşünülüp rengi ve tasarımı ona göre seçilmelidir.

En yeni yazlık yelek modelleri yaz kış sürekli giyilebilen ürünler arasına girmiştir. Giyenin üzerinde modern ve şık bir hava yaratan yelekler farkın’dalık ürünüdür. Cepli cepsiz, uzun kısa, kuşaklı birbirinden farklı renk ve model ile insanların seçimlerini zorlayan yelekler özellikle çalışma ortamındaki bayanların tercihleri arasındadır. Son zamanların çiçek desenlerini en iyi yansıtan yelek modelleri tesettür giyimin bir parçası olarak görülse de artık açık bayanları da çeşitli yelek modellerini tercih ettiği görülmektedir. Yazlık yelek modellerinde daha açık renkler tercih edileceği için tasarımlarda da krem, beyaz, tozpembeler, mavinin tonları, somon gibi renkler ön plana çıkartılır. Ayrıca çeşitli aksesuarlarla süslenen yelek modelleri tam anlamıyla şıklığın kendisidir. Her zevk ve bütçeye uygun olarak beğeniye sunulan yazlık yelekler kadınların öncelikli giyim parçalarıdır. Bütün modelleri ile göz dolduran yazlık yelekler giyimde kurtarıcı ürünler olarak da değerlendirilir.

About Laylay Hobim

Check Also

Before after

Herbalife ile Before After

Ne zamandır before & after yapmıyodum yapem gari dedim naha zayıflamışım görün dedim 😱 . …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*