Home / Herbalife / Türkçe versiyon / Herbalife Nedir? Herbalife Deneyimim.
herbalife nedir?
herbalife nedir?

Herbalife Nedir? Herbalife Deneyimim.

herbalife nedir? Herbalife ürünleri ne işe yarar? Kiloları nasıl kontrol ediciz? şimdide onlara gelelim..

En büyük hazinemiz düşünce gücümüzdür kısslar . Etkin bir şekilde bu hazineyi kullandığımızda başaramayacağımız zorluk yoktur. Düşünce gücünün harekete geçmesi için bir sebep olmalı dimi ama. Güçlü bir sebebimiz varsa, beynimiz bizim için harekete geçer. Beynin tek yakıtı sebeplerdir. Bir şey yapmak istiyosak eğer beyin otomatikman bunun sebebini sorgular, eğer kuvvetli bir cevap alırsa bizi harekete geçirir. Eğer belirsiz ve önemsiz bir cevap alırsa bizim için hiçbir şey yapmaz daha yangına körüklen gider yi babam yi diye sana köstek olur gari 🙁 🙁

Bir örnek vercek olursam eğer ; hemen kendşimden örneğimi veriyoru 70 kilo ağırlığın da, 1,60cm boyunda, göbek çevresi bilmem kaç cm 29 yaşında çiçeği burnunda 2 bebeli anne . Kilosundan dolayı yürürken nefes nefese kalan , oturduğunda göbek yağları kendinden önce yayılan . Enerjisi tükenmiş, sürekli yemek isteyen, aynalara bakmayan, evde tartı aletine tahammülü kalmayan kendine saydıran,  sosyal etkinliklerden hoşlanmamaya başlayan bir hal almış.

Oysa bu kiloları almadan önce, hareketli, neşeli, kendisi ile barışık, sosyal etkinliklerden hoşlanan, arkadaşları ile sık bir araya gelen, gezmekten hoşlanan, kitap okumayı seven bir kişiydim garip ama o bendim. 20 kilo fazlalılığım olduğunu 20 kilo yük fazladan taşıdığımı, Olmam gereken kilom 50-52 kilo olduğunu gayet iyi biliyorum. vee tatatam kilo vermek istiyorum gari iviiittt ivitt aynen sende bölesin cinim sende istiyosun yanisi.

Bu isteğimize karşı beyin  şu soruyu yöneltecek tabisi. Neden kilo vermek istiyorsun datlım? Bu soruya aldığı cevap: Eh işte öylesine kilo vermek istiyorum maksat yeşillik olsun. Sanırım galibası  kilo vermek istiyorum. Verebilirim galiba. Yok yea kilolarım beni rahatsız etmiyor cinim amma genede bir deniyim. Gibi gibi ve net olmayan gerekçeleriniz varsa, mevcut kilolarınızla kanka olun herhangi bir kilo verme yöntemini heeç denemeyin datlısı. Çünküsü zihniniz bir tablo canlanmıyor ve güçlü bir sebebin yok.

Eğer zihninde zayıf halin canlanıyorsa, kilo verdikten sonar incecik beden, aklında belirgin bir şeklide canlanıyorsa, kilo verdikten sonra rahat yürüdüğünü, kolay eğilebildiğini, sosyal faaliyetlerde bulanmaktan çekinmediğini, her şeyden önce öz güven kazandığını, zayıf halinin güç enerji verdiğini Ve gelecekti seni , şimdi yaşadığında tatlı bir heyecan başladığını görüyorsan, hopp kop gel cinisi bu güçlü bir sebebin var anlamına geliyoru. Kesinlikle perfect kilonuza ulaşacasın. Düşünce gücünü gereceğe dönüştürecek beynin, bedenini senin düşüncelerin doğrultusunda hazırlayacak.

Neden aşamasını geçtikten sonra şimdik nasıl aşamasına gelebiliriz gari. Kilo kontrol için karar verdik madem ve amacın nettir. Kilo kontrol etmek istiyosun. Hedefinde belli. ohh kebab Bundan sonraki aşama nasıl olcek kısıım aşaması .

Bu aşama en kolay aşama cinim.

Birçok kilo kontrol yöntemi vardır illaki datlım . Diyet olabilir. Diyet ile kilo vermeye karar vermişsen bir diyetisyen kontrolünde olmasını öneririm tabisi. Birde herbalife ürünleri ile kilo kontrol edebilirsin. Herbalife ürünleri zayıflama ilacı olmadığını biliyoz. Herbalife kullanmak, istiyorsanız eğer benimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz tabisi. Sertifikaları için yandaki yazıya tıklayın. Herbalife

About Laylay Hobim

Check Also

Before after

Herbalife ile Before After

Ne zamandır before & after yapmıyodum yapem gari dedim naha zayıflamışım görün dedim 😱 . …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*