Home / Amigurumi / Türkçe Versiyon / Witch Elf / NALET CADI TARİFİ
Nalet cadı, amigurumi
Nalet cadı yapılışı

NALET CADI TARİFİ

Kısslaaar 🎉🎉 ne alemdesiniz ıscaklarlaa bizim klimada takılmadı dilim damağıma yapışık çölde galmış develerin hatçe ablası gibim geziyom evde . . .terimden tüylerimin büyüme hızına yetişemez oldum öyle pis bi bünyeye büründüm yeminlen amma yarın gelip takıvercemiş klimacı amcam 😵😵👊👊 neysemm bakkınn sizeee ne hazırladım cinisilar 65cm boyutunda örerken cinnet gecirten bittiğindede aaaa senmi ördün dediklerinde gurur veren cadımın tarifini paylaşıyorum hattaki bu cadı lanetli cadı cinim zamanında bi çok kavgalara sebebiyet vermis tarifi gizliden paylasanlara cemkirdiğim emek hırsızlarına savaş başlattığım nalet cadım . .

ama artıkın ücretli tarif yayınlamamaya karar verdim ve butün ücretli tariflerimi paylaşıcam sizlen hele bi örmeyin evinizi basarım ben bu tarifi zamanında örcem diye aylarca ördüm sökdüm duvara çarptım bu sonuca getirdim ona göre ımm gım kımm edenin saçlarını cımbızlan yolarim cinisi 😬😬😲😲👊👊👊 hele bide beğenmeyene neler yaparım siz düsünün gari bu cadı örülecek okadan 😲😲😲 her ayrıntısı yazıyo saç eklemesi göz çukurusu bi çok püf noktası mevcut ve tariflerimin çekimleri hd kalitesindedir datlım 😂😂 aydee kolay gele . . takıldığınızz yerlerde ayy ben çekindim soramadım demeyin iliğimi kurutana kadan soruları tüketene kadan sorun beybisi ben buralardayım . . . Bloğa Yorum yazmayanı pıçaklarım🔪🔪🔪 rüyanıza girerim neyseki asla tehdit etmicemi ve elit kişiliğimi biliyonus yane 😂😂😍😘😘😘

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.facebook.com/laylayhobim09/

About Laylay Hobim

Check Also

laylayhobim amigurumi

Herbalife sen nelere Kadirsin 2. Evlilik teklifini yaptırıyor :)

  Benim gibi kuduranlar çirkeflik yapmak isteyenler burda mı acabası . . . Şuna bakın …

5 comments

  1. Facebook Profile photo

    ellerinize sağlık çok güzel olmuş yapmayı istediklerim arasında 🙂

  2. Ellerinize emeğimize sağlık😍😍

  3. elinize sağlık çok güzel. Bir sorum olucak TRV nedir acaba onun açılımını yazmamışsınız kullanılan terimler bölümüne.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*